Please enable JS

CONSTANCE BELLE MARE PLAGE

OLMANIZ GEREKEN YER...

MAURITIUS

Yumuşak beyaz kumlar, beyaz bulutlarla beneklenmiş masmavi gökyüzü ve uzun yüzmeler için sizi davet eden turkuaz lagün.

Kendi stiline özgün olarak yenilenmiş olan Constance Belle Mare Plage, canlı ve samimi bir atmosferde; 104 Prestij Odası, 149 Junior Suit, 6 Deluxe Suit, 18 inziva villası ya da en tepedeki Presidential Villası ile konaklama imkanı sunmaktadır.

Bir yandan eğlenirken bir yandan yeni deneyimleri tatmanın keyfine varın.

İster kumsalda dinlenme, ister en gözde barda içkinizi yudumlama, ya da spor salonunda egzersiz veya Spa’da kendinizi şımartma...Constance Belle Mare Plage hayatınızda hafızalarınızdan silinmeyecek anılarla dolu bir mola olacaktır.

Özel yerlerde konumlanmış 7 birbirinden farklı restoran ve 6 modern barı sizleri beklemektedir.

Eğer çocuklarınızla kalıyorsanız, Constance Kids Club’da onların da kendi maceralarını yaşadıkları ve eğlendiklerini bilmek sizleri de heyecanlandıracaktır.


UNUTULMAZ ANLAR & SIRADIŞI DENEYİMLER

RESTORAN VE BARLAR

Mauritius’un doğu kıyısında konuşlanmış olan 2km’lik göz alabildiğine sahili ile Constance Belle Mare Plage tropik çevrenin Constance şıklığı ile mükemmel uyumuna güzel bir örnektir. Tüm odalar rahatınız göz önünde bulundurularak döşenmiştir.

Doğu kıyılarının eşsiz güzelliğinden etkilenmiş olarak tasarlanan odalarda, boş alan ve tarz; rahatlık yaratmak, parlaklığı yaymak ve Hint Okyanusunun tazeliğini içinize çekebilmek esasına dayanmaktadır

Constance Belle Mare Plage’de birbirinden seçkin ve farklı konseptte 7 restoran bulunmaktadır. Aynı şekilde egzotik içkilerinizi yudumlayacağınız 6 farklı bar’da hizmet vermektedir.

• Blue penny cellar • La Citronelle • La Spiaggia • Deer Hunter • Le Swing • Lakaze • Indigo • The Bar • Deer Hunter Bar • La Spiaggia Bar • The Blu Bar • Le Swing Bar • Lakaze Bar

ODALAR

AKTİVİTELER

PRESTij ODA: Boş alan ve tasarımın uyumlu birleşimi, Prestij odalarda size sonsuza kadar tatildeymiş hissini verecektir.

DENİZ MANZARALI JUNIOR SUIT: Modern ahşap ve mermerin birleşimi ile dekore edilmiş deniz manzaralı Junior Suit’ler size mavi suların dinginliğini hissettirirken bir yandan da konfor ve keyif ortamı sunacaktır.

KUMSAL MANZARALI JUNIOR SUIT: Şık dekoru ile kusursuz beyaz kumların kenarındaki kumsal manzaralı Junior Suit’ler sizin için mükemmel birer kaçış noktası olacaktır.

DENİZ MANZARALI DELUXE SUIT: Deluxe Suitin konforunda okyanus manzarasına uyanmak, güneş ışınlarını size özel balkonda içinize çekmek...

HAVUZLU VİLLA: Muhteşem kokulu Hint yaseminlerinin ve sallanan palmiyelerin ortasında kurulmuş olan havuzlu villalar keyfi ve huzuru çağırmaktadır.

KUMSALDA HAVUZLU VİLLA: Tropikal bitkilerin arasına kurulmuş, okyanus manzaralı villalar, davetkar ılık lagüne sadece bir kaç adım mesafededir.

PRESIDENTIAL SUIT: Yeniden yaratılmış olan Presidential Villa artık tam kumsalın üstünde olup, muhteşem deniz manzarasıyla iç içe aynı zamanda tropik bahçesiyle mükemmel bir ortam sunmaktadır.

DÜNYA MUTFAKLARI : Constance Belle Mare Plage’deki restoranlarda lokal yemeklerden ilham alan lezzetler arasında bir yolculuğa çıkaracaksınız!

CONSTANCE KIDS CLUB: Constance Belle Mare Plage’deki Kids Club çocuklarınız için her gün ayrı bir macera niteliğinde olacaktır.

GOLF: Lüks bir tatil ve golf turnuvaları...Her iki 18 delikli golf turnuvası derslerinden birini tercih edebilirsiniz.

DALIŞ: Hint okyanusunda herhangi bir tatil Constance Belle Mare Plage’nin etrafını çevreleyen turkuaz suyun altını görmeden tamamlanmış sayılmaz.

DÜĞÜN VE BALAYI ORGANİZASYONLARI: Constance Belle Mare Plage’de göz kamaştıran beyaz kumsallarda ve kristal suyun üzerinde ya da rüzgarda sallanan palmiyelerin altında “evet” demenin keyfiniz yaşayabilirsiniz.

U SPA: Mutluluk, iyi hissetmektir. Ayaklarınızı uzatın, saçlarınızı savurun ve kendinizi uzman ellerde keyifli bir yolculuğa teslim etmenin keyfini çıkarın.