Please enable JS

CONSTANCE EPHELIA HOTEL

DUYGULARINIZIN YENİDEN HAYAT BULACAĞI YER...

SEYŞELLER

Constance Ephelia’da, ferah ve modern, gür bitki örtüsü ve parıldayan lagünle çevrelenmiş, ruhunuzu tazeleyebileceğiniz muhteşem bir Spa köyünün ortasındaki 42 Tropik Bahçe manzaralı oda, 184 Junior Suit, 40 Senior Suit, 17 Aile Villası, 16 Beach Villa, 8 Hillside Villa, 5 Spa Villa ve bir Presidential Villa’dan birini seçebilirsiniz.

İhtiyacınıza uyan oda tipini seçmek size kalmış, ister muhteşem Junior Suit, ister eşsiz Preidential Villa.

Bir yandan Hint Okyanusunun derin maviliğine hayran kalırken, ister kumsalda size özel hazırlanan yemeğinizin keyfini çıkarır ister restoranlarımızdan ya da barlarımızında birinde kendinize ziyafet çekebilirsiniz. Kendinizi biraz şımartmak isterseniz çocuklarınız Constance Kids Club’da macera ve eğlencenin doruklarındayken siz de U Spa’da tentelerin altında kendinizi uzman ellere teslim edebilirsiniz.


MUHTEŞEM MANZARA VE IŞILDAYAN LAGÜN

RESTORAN VE BARLAR

Mahe adasındaki en güzel iki kumsal üzerine kurulmuş olan Constance Ephelia Port Launay deniz milli parkına tepeden bakar konumda , 120 hektarlık bir arazide sizi eşsiz lokasyonuyla zengin ve ender bulunan bitki örtüsü ile buluşturmaktadır.

Tüm odalar ferah ve stil sahibi olarak döşenmiş, nefes kesici bir görünüm olan ister zengin bitki örtüsü ister kısmi Hint Okyanusu manzarasıyla buluşturmaktadır.

Constance Ephelia Hotel’de birbirinden seçkin ve farklı konseptte 5 restoran bulunmaktadır. Aynı şekilde egzotik içkilerinizi yudumlayacağınız 5 farklı bar’da hizmet vermektedir.

• Corossol • Helios • Adam & Eve • Cyann • Seselwa • Zee Bar • Helios Bar • Adam & Eve Bar • Cyann Bar • Seselwa Bar

ODALAR

AKTİVİTELER

TROPİKAL BAHÇE MANZARALI ODA: Tam bir dinlenme ve yenilenme için odanızın içine dolacak zengin bahçeden gelen tropik havayı içinize çekin...

JUNIOR SUIT: Kumsaldan bir kaç adım ötede, şık döşenmiş olan Junior Suit’ler geniş yatak ve ferah iç alanları ile güneşlenmeniz için döşenmiş terası ile hizmetinize hazır.

SENIOR SUIT: Senior Suit’lerde geniş konforun keyfini çıkartabilir ya da parlayan kumlarda bronzlaşabilirsiniz.

SPA VILLA: Ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, tam bir dinginlik ortamı sunan Spa Villaların her birisi mabed gibidir.

FAMILY VILLA: Geniş bir alan üzerinde, özel havuzu bulunan, bahçesi ve kameriyesiyle aileler için hazine niteliğindedir.

BEACH VILLA: Port Launay’in kuzey kumsalında yer alan bir ya da iki odalı kumsal villalar, kumsalda konaklamanın tüm fırsatını sunarlar.

HILLSIDE VILLA: Muhteşem okyanus manzarası eşliğinde tepede yer alan Hillside Villa’lar, özel havuzu, bahçesi, terası ve özel yemek servisi ile romantik kaçamaklar için vazgeçilmez tercihlerdir.

PRESIDENTIAL VILLA: Enerji tazelemek üzerine tasarlanmış ve tepede konuşlanmış olan Presidential Villa tam bir cennetten köşedir.

U SPA: Mutluluk, iyi hissetmektir. Ayaklarınızı uzatın, saçlarınızı savurun ve kendinizi uzman ellerde keyifli bir yolculuğa teslim etmenin keyfini çıkarın.

DÜNYA MUTFAKLARI: Constance Ephelia’daki restoranlarda lokal yemeklerden ilham alan lezzetler arasında bir yolculuğa çıkaracaksınız!

CONSTANCE KIDS CLUB: Güvenlik ve emniyetinizin önceliğimiz olduğu bir ortamda güneş ışığı, parlayan kumsallar, temalı programlar, yemek pişirme kursları, donanımlı görevliler eşliğinde film gösterileri ile 4-11 yaş arası çocuklarınız keyifli vakit geçireceklerdir.

SPOR VE SERBEST ZAMAN: Hint Okyanusu dışarıda aktivite yapmanız için mükemmel hava koşullarına sahiptir ve Constance Ephelia da size geniş seçenekler sunar. DALIŞ: Hint okyanusunda herhangi bir tatil Constance Ephelia’nin etrafını çevreleyen turkuaz suyun altını görmeden tamamlanmış sayılmaz.

DÜĞÜN VE BALAYI ORGANİZASYONLARI: Constance Ephelia’da göz kamaştıran beyaz kumsallarda ve kristal suyun üzerinde ya da rüzgarda sallanan palmiyelerin altında “evet” demenin keyfiniz yaşayabilirsiniz.