Please enable JS

CONSTANCE HALAVELİ

SAKLI CENNET...

MALDİVLER

Lüks içerisinde gizli köşeler, özel ve büyülü ortamlar...Constance Halaveli’de 57 Water Villa, 10 Beach Villa, 10 Family Beach Villa, 8 Double Storey Beach Villa ya da alabildiğine geniş Presidential Beach Villa seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.

Constance Halaveli’de lüksle şımartılmayı ve Maldivlerin kuzeyinde yer alan Ari mercan kayalıkları bölgesinde konuşlanmış olan otelin kendine özel konumunun sunduğu imkanları deneyimleyebilirsiniz. Siz beyaz kumsallara uzanırken ya da turkuaz sularda renkli sualtı yaşamını inceleyerek yüzerken, çocuklarınız da Constance Kids Club’da maceracı ruhlarını açığa çıkarma fırsatını bulacaklardır.

Constance Halaveli’de kendi özel güneşlenme terasınızda arkanıza yaslanın ve keyfinize bakın, kendi özel havuzunuza girin, ya da U Spa’da bedeninizi ve zihninizi rahatlatın.


LÜKS İÇERİSİNDE BİR ADA

RESTORAN VE BARLAR

Kuzey Ari bölgesinde mercan kayalıkları arasında olan otel, tepeden bakıldığında kum ve denizin gür yeşil bitki örtüsü ile kontrast oluşturduğu hilal şeklinde bir görünüme sahiptir.

Kendinizi Jahaz, Jing ve Meeru restoranlarında leziz tatlar ve muhteşem aromalarla şımartabilir, Jahaz, Jing Bar & şarap mahzeninde damağınızı okşayacak kokteylleri ve eşsiz şarapları tadabilir, Constance Halaveli Hotel’de hafızalarınızdan silinmeyecek anılara hazır olun. Müşterilerine en yüksek konfor seviyesini sağlamak için hotelin tüm villaları yüksek tavan, özel havuz ve terasa sahiptirler

Constance Halaveli Hotel’de birbirinden seçkin ve farklı konseptte 3 restoran bulunmaktadır. Aynı şekilde egzotik içkilerinizi yudumlayacağınız 3 farklı bar’da hizmet vermektedir.

• Jahaz • Jing • Meeru • Jahaz Bar • Jing Bar • Kaika Sushi

ODALAR

AKTİVİTELER

WATER VILLA : İster okyanusun üzerinde bir villada uyanın, ister hemen önünüzdeki havuza atlayın...her iki şekilde de Constance şıklığındaki deniz ve kumun cazibesine kendinizi kaptıracaksınız.

BEACH VILLA : Modern ve havadar olan beach villaların her biri deniz manzaralı olup, kendi özel havuzları ile özel yaşamınızı ve huzurunuzu koruyan birer liman gibidir.

FAMILY BEACH VILLA: Güvenlikli bahçeleri, güneşlenme terası, havuzu, temel çocuk bakımı ile Famlly Beach Villaları size tam konfor ve keyif sunar.

DALIŞ: Hint okyanusunda herhangi bir tatil su altını görmeden tamamlanmış sayılmaz.

DÜNYA MUTFAKLARI : Constance Halaveli’de Asya lezzetleri esintili Avrupa mutfağını deneyimleyebilirsiniz. Lezzetlerin uyumu sizi aromalar arasında bir yolculuğa çıkaracak!

CONSTANCE KIDS CLUB: Güvenlik ve emniyetinizin önceliğimiz olduğu bir ortamda güneş ışığı, parlayan kumsallar, temalı programlar, yemek pişirme kursları, donanımlı görevliler eşliğinde film gösterileri ile çocuklarınız keyifli vakit geçireceklerdir.

DÜĞÜN VE BALAYI ORGANİZASYONLARI: Constance Halaveli’de göz kamaştıran beyaz kumsallarda ve kristal suyun üzerinde ya da rüzgarda sallanan palmiyelerin altında “evet” demenin keyfiniz yaşayabilirsiniz.

U SPA: Mutluluk, iyi hissetmektir. Ayaklarınızı uzatın, saçlarınızı savurun ve kendinizi uzman ellerde keyifli bir yolculuğa teslim etmenin keyfini çıkarın.

SPOR VE SERBEST ZAMAN: Hint Okyanusu dışarıda aktivite yapmanız için mükemmel hava koşullarına sahiptir ve Constance Halaveli de size geniş seçenekler sunar.