Please enable JS

CONSTANCE LA PRINCE MAURICE

LÜKSÜN MERKEZİ...

MAURITIUS

Constance Le Prince Maurice lüks dekoru, muhteşem mimarisi, romantik kaçış noktaları ile 64 Junior Suit, 12 Aile Suiti, 12 Princely Villasından birini seçebileceğiniz bir merkezdir.

Özel ve saklanmış alanlarında dinlenebileceğiniz, U Spa’da kendinizi şımartabileceğiniz ve dünya çapındaki şeflerimizin lezzetleri ile kendinize ziyafet çekebileceğiniz bir yerdesiniz.

Çocuklu aileler kumsal villalarımızdan birini seçebilir, kendileri tesiste iki adet bulunan 18 delikli golf sahasında golfun keyfini çıkarırken çocuklarını gönül rahatlığıyla modern kids club’a bırakabilirler.


LÜKSÜN MİMARI TASARIM İLE HARMANLANDIĞI YER

RESTORAN VE BARLAR

Mimarı deha Jean Marc Eynaud ve tasarımcı David Edwards tarafından tasarlanan Constance La Prince Maurice stil, boş alan ve mimarı dizaynın muhteşem uyumuyla mükemmel bir otel ortamı yaratmıştır.

Tropikal bir yeşilliğin ortasında, gün boyunca keyifli hissedeceğiniz bir ortama sahip olan otel, doğal kaynakları ve bir çok havuzu ile dekoruna huzuru katmaktadır.

Yumuşak ışıkların zenginleştirdiği, çevreyle uyum içerisinde olan otelin gece görüntüsü gerçekten görülmeye değerdir.

Feng Shui prensiplerinden esinlenerek mükemmel uyumu yaratmak için dekore edilmiş olan otelde, tüm yataklar enerjnin rahat sirkülasyonu için yerden yüksek bir şekilde yerleştirilmiştir. Birinci salondaki Arcihpel restoranda, temel kolonlar salonun merkezinde olup enerji akışını arttırmak üzere konuşlanmışlardır.

Constance La Prince Maurice’de birbirinden seçkin ve farklı konseptte 3 restoran bulunmaktadır. Aynı şekilde egzotik içkilerinizi yudumlayacağınız 3 farklı bar ve bir şarap mahzeni hizmet vermektedir.

• Archipel • Le Barachois • Asian • Laguna Bar • Lotus Lounge Bar • Floating Bar • Wine Cellar

ODALAR

AKTİVİTELER

JUNIOR SUIT: Tüm Junior Suit’ler Mauritian sıcaklığını yansıtacak şekilde şık bir tarzda döşenmiş olup romantik kaçamaklar için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

DİKMELER ÜSTÜNDE JUNIOR SUIT : Gözlerden uzak, saklı bölgelerde dikmeler üzerinde konuşlanmış olan Junior Suit’ler denize tepeden bakan görünümü ile adeta huzuru simgelemektedir.

KUMSALDA JUNIOR SUIT: Pudra misali kumsalın hemen yanı başındaki Junior Suit’ler lagüne karşı konumları ile sizi sürekli bir tatil modu etkisinde tutarlar.

AİLE SUITI: Konfor ve mutluluğu bir arada yaşayacağınız Aile Suit’leri tatilinizi unutulmaz bir anıya dönüştürecektir.

DİKMELER ÜSTÜNDE VİLLA: Barachois boyunca dizilmiş ve dikmeler üzerine inşa edilmiş olan villalar, mahremiyet ve konforu sıcak atmosferi ile birleştirip sunmaktadır.

KUMSAL VİLLASI: Doğrudan kumsala giriş imkanı, muhteşem okyanus manzarası ile tüm villalar mavi gökyüzü altında ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır.

PRINCELY VILLA : Göz alıcı beyaz kum, turkuaz lagün, parıldayan güneş, kişiye özel uşak servisi ile Princely Villa prenslere layık bir tatil imkanı sunmaktadır.

DÜNYA MUTFAKLARI: Constance La Prince Maurice’deki restoranlarda lokal yemeklerden ilham alan lezzetler arasında bir yolculuğa çıkaracaksınız!

U SPA: Mutluluk, iyi hissetmektir. Ayaklarınızı uzatın, saçlarınızı savurun ve kendinizi uzman ellerde keyifli bir yolculuğa teslim etmenin keyfini çıkarın.

CONSTANCE KIDS CLUB: Güvenlik ve emniyetinizin önceliğimiz olduğu bir ortamda güneş ışığı, parlayan kumsallar, temalı programlar, yemek pişirme kursları, donanımlı görevliler eşliğinde film gösterileri ile 4-11 yaş arası çocuklarınız keyifli vakit geçireceklerdir.

DÜĞÜN VE BALAYI ORGANİZASYONLARI: Constance La Prince Maurice’de göz kamaştıran beyaz kumsallarda ve kristal suyun üzerinde ya da rüzgarda sallanan palmiyelerin altında “evet” demenin keyfiniz yaşayabilirsiniz.

GOLF: Lüks bir tatil ve golf turnuvaları...Her iki 18 delikli golf turnuvası derslerinden birini tercih edebilirsiniz.

DALIŞ: Hint okyanusunda herhangi bir tatil Constance La Prince Maurice’in etrafını çevreleyen turkuaz suyun altını görmeden tamamlanmış sayılmaz.