Please enable JS

CONSTANCE MOOFUSHI

MÜCEVHER ADA...

MALDİVLER

Constance Moofushi’de çıplak ayak şıklığında, ister kumsaldaki 24 Beach Villa, ister Hint Okyanusunun turkuaz sularında dikmeler üstünde yüzen 56 Water Villa, ya da 30 senior water villa arasından birini seçebilirsiniz.

Gözlerden uzak özel konumu ile otel, lüks ile yalınlığın mükemmel uyumunu yansıtmaktadır. Her şey dahil Crystal Paket’te premium içkilerden, dünya mutfaklarına , konforlu odalardan , spa hizmetine kadar tüm detaylar özenle sunulur.

Eğer dünyanın en iyi dalış bölgelerinden biri olan Güney Ari mercan kayalıklarından dalma deneyimini seçmediyseniz kendinizi daha da güzelleştirmek için Ymalia’nın yenileştirici bio marine Spa tedavisini deneyebilirsiniz.


LÜKSLE YALINLIĞIN MÜKEMMEL BİLEŞKESİ ...

RESTORAN VE BARLAR

Ekolojik sazlardan çatılarından kristal berraklığındaki denizine, Constance Moofushi özel bir ruha sahiptir. Tüm villalar doğanın eşsiz tonları ile döşenmiş aynı zamanda gizli Constance şıklığını taşımaktadır. Kum tabanlı restoranlarımızda taze deniz ürünleri ile ziyafet çekebilir aynı zamanda damağınızı en iyi şaraplarla tatlandırabilirsiniz.

Constance Moofushi’de konakladığınızda olmazsa olmazlardan birisi de renkli su altı dünyasına yolculuktur: Şnorkelle dalış, geleneksel gemileri olan Dhoni ile gün batımı seyri ve yunusları gözlemleme, Maldivler usulü büyük balık avcılığı, Constance Moofushi çevresinde yapabileceğiniz zenginliklerden bazılarıdır.

Constance Moofushi’de birbirinden seçkin ve farklı konseptte 2 restoran bulunmaktadır. Aynı şekilde egzotik içkilerinizi yudumlayacağınız 2 farklı bar’da hizmet vermektedir.

• Manta • Alize • Totem bar • Manta bar

ODALAR

AKTİVİTELER

BEACH VILLA : Beyaz kumsallarla birlikte turkuaz lagün, Constance komforu ile birlikte yalınlık... Her villa çıplak ayak şıklığı sunmaktadır.

WATER VILLA : Masmavi suların üstünde, dinlendirici güneş ışınlarının altında bir yandan bronzlaşırken Water Villa’ları rüya gibi bir kaçamak fırsatı sunar.

SENIOR WATER VILLA : Hint Okyanusunda turkuazın her tonunun havadar bir ortamda etrafınızı kapladığı Senior Water Villalarda lükse doyacaksınız.

DALIŞ: Hint okyanusunda herhangi bir tatil su altını görmeden tamamlanmış sayılmaz.

DÜNYA MUTFAKLARI : Constance Moofushi’de yerel mutfağın ilham verdiği lezzetlerle aromatik bir yolculuğa çıkacaksınız!

U SPA: Mutluluk, iyi hissetmektir. Ayaklarınızı uzatın, saçlarınızı savurun ve kendinizi uzman ellerde keyifli bir yolculuğa teslim etmenin keyfini çıkarın.

DÜĞÜN VE BALAYI ORGANİZASYONLARI: Constance Halaveli’de göz kamaştıran beyaz kumsallarda ve kristal suyun üzerinde ya da rüzgarda sallanan palmiyelerin altında “evet” demenin keyfiniz yaşayabilirsiniz.

SPOR VE SERBEST ZAMAN: Hint Okyanusu dışarıda aktivite yapmanız için mükemmel hava koşullarına sahiptir ve Constance Moofushi de size geniş seçenekler sunar.