Please enable JS

CONSTANCE TSARABANJINA

KENDİNİZE AİT BİR ADA...

MADAGASKAR

Masmavi sular, pudra misali kumsallar, tropikal bitkilerle çevrilmiş özel bungalowları ile Constance Tsarabanjina’da 25 Kumsal villasından birisini seçebilirsiniz.

Arkanıza yaslanıp keyfinize bakacağınız, çıplak ayak rahatlığını deneyimleyeceğiniz, özel bakım ve doğa dostu yaklaşımları ile şımartılacağınız bozulmamış Madagaskar doğasında adeta bir Robinson Crusoe deneyimi yaşayacaksınız. Her şey dahil Crystal Paket’te premium içkilerden, dünya mutfaklarına ve konforlu odalara kadar tüm detaylar özenle sunulur.

Dünyanın bu bozulmamış lokasyonunda, gizlenmiş derinliklerini ve hazinelerini bulmak için ilk sırada yer alabilirsiniz.


BİR ROBINSON CRUSOE KAÇAMAĞI...

RESTORAN VE BARLAR

Doğal sazlıklardan örülmüş çatılarından, bozulmamış berraklıktaki sularına Constance Tsarabanjina zincirdeki eşsiz hotellerden biridir. Tüm villalar Constance komforunun izini taşıyarak yumuşak ve basit tonlarda döşenmiştir. Taze deniz ürünleri ile kumların üzerindeki restoranlarda kendinize ziyafet çekebilir bir yandan da hamakta muhteşem manzaranın keyfine varabilirsiniz.

Adanın eşsiz güzelliğini lokal rehber eşliğinde keşfedebilir ya da yine rehberli dalış turları alabilirsiniz. Özel tekne gezileri de okyanusta size unutulmaz anlar yaşatacaktır.

Arkadaş canlısı olan Akio Dalış personeli uzman olduğu kadar, sizi okyanusun nefes kesici görüntüleri ile buluşturmaya, yeni ve unutulmaz deneyimler yaşamanıza yadımcı olmaya her daim hazırdırlar.

Constance Tsarabanjina Hotel’de lokal yemekleri ve taze deniz ürünlerini tadabileceğiniz bir restoran ve istediğiniz zaman gidip istediğinizi içebileceğiniz , en son misafir bardan ayrılmadan kapanmayan bir bar bulunmaktadır.


ODALAR

AKTİVİTELER

SOUTH BEACH VILLA: Muhteşem güney plajında konuşlanmış olan South Beach villaları, palmiye sazlıklarından çatıları ve konforlu dekorları ile Madagaskar dokusunu hissettirmektedirler.

NORTH BEACH VILLA: Büyüleyici kuzey plajında konuşlanmış olan North Beach villaları, palmiye sazlıklarından çatıları ve konforlu dekorları ile Madagaskar dokusunu hissettirmektedirler.

DALIŞ: Hint okyanusunda herhangi bir tatil Constance Tsarabanjina’yı çevreleyen turkuaz suyun altını görmeden tamamlanmış sayılmaz.

DÜNYA MUTFAKLARI: Constance Tsarabanjina’daki restoranlarda lokal yemeklerden ilham alan lezzetler arasında bir yolculuğa çıkaracaksınız!

DÜĞÜN VE BALAYI ORGANİZASYONLARI: Constance Tsarabanjina’da göz kamaştıran beyaz kumsallarda ve kristal suyun üzerinde ya da rüzgarda sallanan palmiyelerin altında “evet” demenin keyfiniz yaşayabilirsiniz.

SPOR VE SERBEST ZAMAN: Hint Okyanusu dışarıda aktivite yapmanız için mükemmel hava koşullarına sahiptir ve Constance Tsarabanjina da size geniş seçenekler sunar.

U SPA ve KIOSK: Mutluluk, iyi hissetmektir. Ayaklarınızı uzatın, saçlarınızı savurun ve kendinizi uzman ellerde keyifli bir yolculuğa teslim etmenin keyfini çıkarın.